Меню підрозділу

     Порядок денний 22 сесії 6 скликання

      11 жовтня 2013 року

 1. Про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2013 року.

2.Про використання додатково отриманих коштів та перекидка асигнувань

3.Про затвердження рішень виконкому,розпоряджень сільського голови

4.Про надання допомоги Коваль Т.В. на поховання сина.

5.Про порядок утримання, догляду та використання земельних ділянок,що входять до складу спадщини.

6. Про укладення договорів з ДП «МАянівське» та ДП «Борське» на управління спадщиною,яке знаходиться на переоформленні спадщини та земельні ділянки громадян,які не визначились,як розпорядитись своїм майном.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі

 ( на місцевості).

8.Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).

9.Про затвердеження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).

10.     Про затвердеження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення)меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд( присадибна ділянка) гр.. Максименко В.Д.із земель запасу, в межах населеного пункту с. Ворошилівка по вул..Леніна,28г на території Ворошилівської сільської ради Тиврівського району Вінницької області та безоплатну передачу її у власність.

12.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі

( на місцевості).

13 Про розгляд заяви Чорної М.І.

14. Про розгляд заяви гр.. Ліщишина В.С.

15.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі ( на місцевості) меж земельних ділянок(ФАПи).

16.Про затвердження програми розвитку навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад 1 ступеню- дошкільний навчальний заклад села Маянів