Меню підрозділу

Порядок денний 15 сесії 6 скликання

12.07.2012 р

1.Про вступ до Вінницької обласної асоціації місцевого самоврядування.

2.Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ворошилівської сільської ради

3.Про програму поводження з твердими побутовими відходами на території Ворошилівської сільської ради на 2012 – 2015 роки

4.  Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Ворошилівської територіальної громади                                                         

5.Про створення робочої групи по розробціСтратегії розвитку Ворошилівської територіальноїгромади на період до 2020 року.                                                

6.Про  перелік об”єктів та видиоплачуваних громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість,відповідають потребам сільської ради, сприяють соціальному розвитку території та фінансування організації яких може здійснюватись за рахунок коштів Фонду загальнообов»язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших джерел фінансування.

7. Про преміювання сільського голови

8.Про затвердження технічної документації та видачу державних актів на право власності на земельні ділянки.

9.Про затвердження технічної документації та видачу державних  актів на право власності на земельні ділянки.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по визначенню та встановленню меж земельної ділянки в натурі( на місцевості).

12.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 13.Про повторний розгляд заяви Іскри С.П.

 14.Про прийняття заходів щодо впорядкування надходження орендної сплати за користування земельними ділянками несільськогосподарського призначення.

 15.Про надання земельної ділянки в оренду та затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельними ділянками.

 16. Про внесення змін до сільського бюджету.

 17. Про  надання дозволу на використання глини з місцевого кар»єру       для потреб територіальної громади

 18.Про розгляд Постанови Тиврівського районного суду від  29  травня 2012 року

19. Про розгляд заяви Мисника Є.В.

 20.Про проведення інвентаризації платників плати за землю.